Linktera'da Kariyer

Linktera'da Kariyer

BİRLİKTE VARIZ... BİRLİKTE BÜYÜYORUZ...

Bilişim sektöründe başarılı projelere imza atarak müşterilerine yenilikçi ve vizyoner bakış açısıyla değer katma hedefimizin yanında, potansiyel çalışma arkadaşlarımız tarafından da en çok tercih edilen teknoloji danışmanlık firması olma hedefiyle çalışıyoruz.

Samimi, nitelikli, güvenilir, enerjisi ve potansiyeli yüksek insan kaynağını ailemize kazandırma vizyonu ile hareket ediyoruz.

 

GELECEĞİN PARÇASI OL...

 

Linktera’lı olmak

Danışmanlık, Sistem Entegrasyonu ve Proje Yönetimi alanlarında deneyim kazanmak isteyen veya bu alanda deneyimi olan; yaratıcılığın ödüllendirildiği, inisiyatif kullanmanın desteklendiği ve ekip çalışmasının esas olduğu bir ortamda çalışmak isteyen tüm adayları ailemize dahil etmekten memnuniyet duyuyoruz.

İşe alımlarımız web sitemiz, kariyer portallerindeki ilanlarımız ve mevcut çalışanlarımızdan gelen aday önerileri ile gerçekleştiriliyor.

Ailemize katılmak için aşağıdaki ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.

 

İNSAN’A YATIRIM...

 

Gelişim ve Kariyer Olanakları

Hızla gelişen teknoloji dünyasında çalışanlarımızın bilgi birikimini geliştirmek, güncellemek ve onları kariyer yollarında desteklemek en büyük amacımız. Bunun için mevcut çalışanlarımızı yurt içi - yurt dışı ayrımı gözetmeksizin sistemli olarak hem teknik hem de kişisel gelişim programlarıyla destekliyoruz.

İşe yeni başlayan her arkadaşımızsa şirket içinden seçilen mentörüyle Linktera yaşamına kısa sürede adapte olurken, eğitim programlarıyla da kişisel gelişimini hızlandırıyor.

 

Ücret Politikası ve Yan Haklar

Ücret seviyelerimiz çalışanlarımızın deneyimleri, teknik becerileri ve yeterlilikleri ile belirlenmektedir. Şirket içi dengeleri gözeten, piyasa koşullarına uygun, adil bir ücretlendirme sistemine sahibiz. Bunun için her yıl sektör ücret araştırmasına katılıyor ve ücret seviyelerimizi gözden geçiriyoruz. Yol, yemek ve özel sağlık sigortası tüm çalışanlarımıza sağlanan yan hakların başında gelmektedir.

 

Fark Yaratan Performans Yönetim Sistemi

Çalışanlarımız uzmanlık alanlarına ve kariyer hedeflerine göre farklılaşan kariyer yollarında ilerliyor, sürekli kurulan iletişimlerle gelecek planları ve hedefleriyle ilgili destekleniyorlar.

Bu kapsamda kurum vizyonumuz doğrultusunda belirlenen yıllık stratejik hedeflere ulaşılabilmesi için hem kurumsal ve bireysel hedefleri içeren bir Performans Yönetim Sistemine sahibiz. Bu sistemle ortaya çıkan sonuçların etkinliğini ve verimliliğini adil ve objektif kriterler kullanarak ölçmeyi ve ortaya çıkan başarının ödüllendirilmesini hedefliyoruz.

 

Linktera’da Sosyal Yaşam

Gelenekselleşmiş toplantılar, yıl dönümleri ve organizasyonlarla düzenli olarak bir araya gelerek gerek iletişimimizi gerekse etkileşimimizi kuvvetlendiriyoruz. Farklı sosyal aktivitelerle kurum içi sosyal yaşamı zenginleştiriyoruz.

 

Ailemize katılmak için aşağıdaki ilanlarımızı inceleyebilirsin;

 

 

 

Genel Başvuru