Haberler

Türkiye İş Ortaklarıyla Birlikte Rekor Kırdı


10 Mart 2015 Salı

Türkiye İş Ortaklarıyla Birlikte Rekor Kırdı

SAS Türkiye, 24 Mayıs'ta The House Hotel'de düzenlenen gecede iş ortaklarıyla buluştu. SAS Orta Doğu ve Afrika Bölge Başkanı Riad Gydien, SAS Bölgesel İş Ortaklıkları Direktörü Steve Harris'in katılımı ve SAS Türkiye Genel Müdürü Hakan Erdemli'nin ev sahipliğinde gerçekleşen gecede, en başarılı iş ortaklarına ödülleri sunuldu. 2015 yılında SAS Türkiye'nin iş ortakları ile beraber tarihinin en yüksek gelir seviyesine ulaştığının açıklandığı gecede, 2016 planları ve hedefleri de paylaşıldı.

Gelişmiş analitiğin bankacılık, sigortacılık, telekom, perakende, enerji ve kamu başta olmak üzere birçok farklı sektörde çok geniş faydalar sağladığını ve SAS ve iş ortaklarının yeni dönemde geleceğinin çok parlak olduğunu vurgulayan SAS Türkiye Genel Müdürü Hakan Erdemli yaptığı konuşmada "Büyüyen pazarda iş ortakları ile beraber ilerlemeye devam eden SAS Türkiye'nin daha da büyük başarılar elde edeceğine" değindi.

SAS Türkiye İş Ortakları Kanal Müdürü Özlem Köklü Avcı "Gelecek dönemlerde de SAS Türkiye'nin yetkin iş ortaklarıyla beraber büyümeye devam edeceğini" belirtti.

Gecede ödüllendirilen iş ortakları ve ödüller şunlar oldu:

SADE Yazılım ve Danışmanlık: Yılın En Çok Lisans Satışı Yapan İş Ortağı

Linktera: Yılın Servis İş Ortağı

Törende ödüller, SAS Orta Doğu ve Afrika Bölge Başkanı Riad Gydien, SAS Türkiye Genel Müdürü Hakan Erdemli, ve İş Ortakları Kanal Müdürü Özlem Köklü Avcı tarafından verildi.

SAS HAKKINDA

SAS, iş analitiği yazılım ve servislerinde dünya lideri ve iş zekası alanında en büyük bağımsız çözüm sağlayıcıdır. SAS, 75000'den fazla kurulumda, yaratıcı çözümleriyle müşterilerinin performanslarını geliştirmelerine yardımcı olmakta ve daha doğru, hızlı karar vermelerini sağlayarak onlar için değer yaratmaktadır. Kısaca SAS, 1976'dan bu yana dünyanın dört bir tarafındaki müşterilerini 'BİLMENİN GÜCÜ' ile tanıştırmaktadır.

GazeteEkonomi 26.05.2016 tarihli haberinden alınmıştır.

http://www.gazeteekonomi.com/sektor/turkiye-is-ortaklariyla-birlikte-rekor-kirdi-h205105.html