Haberler

Micro Focus ile Gold Partner Olduk!


30 Nisan 2019 Salı

Micro Focus ile Gold Partner Olduk!

2018 yılında partnerliğe başladığımız Micro Focus ile çok kısa bir sürede yüksek sinerki oluşturarak başarılı projelere imza attık. Bu verimliliğin sonucunda da hedeflerimizi tamamlayarak Gold Partner olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Linktera Analitik ekibimiz kısa süre zarfında bilgi ve deneyimlerini Micro Focus ürün ailesi ile çeşitlendirerek, analitik alanda uçtan uca çözümler sunma başarısı gösterdi. Başta Analitik ekibimiz olmak üzere tüm Linktera ve Micro Focus ailesini tebrik eder bu özverili çalışma için teşekkür ederiz. 

Micro Focus teknolojisini ve yazılım çözümlerini kullanarak bu alandaki uzmanlığımızla danışmanlık ve sistem entegrasyonu hizmetlerimizi artık Gold Partner seviyesinde yürüteceğiz. Hizmet verdiğimiz firmalara, yatırımlarının karşılığını almaları ve verimliliklerini arttırmaları için tüm uzmanlığımızla katma değer yaratmaya devam edeceğiz.

Micro Focus Gold Partner akreditasyonumuzla bundan önce olduğu gibi bundan sonra da uzmanlığımı geliştirerek başarılı projelere imza atacak olmanın heyecanını yaşıyoruz.