Gizlilik Koşulları

LinkTera Bilgi Teknolojileri A.Ş. ( Bundan sonra “LinkTera” olarak adlandırılacaktır) ziyaretçiler tarafından bu sitedeki formlar aracılığıyla sunulan isminiz, elektronik posta adresiniz, iş ve ev adresiniz, telefon numaranız ve IP bilgileriniz dahil sair kişisel verilerinizi (bundan sonra ‘Kişisel Bilgiler’ olarak anılacaktır) üçüncü kişilere satmayacağını, kiralamayacağını veya hiçbir şekilde kullandırmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

LinkTera, Kişisel bilgileri aşağıdaki amaçlarla sınırlı olmak üzere kullanacaktır :

Basılı yayınlar/yazışmalar göndermek, Elektronik posta ile basın bültenleri veya bildirimler göndermek,

Bununla birlikte LinkTera

a.) Yasal mercilerden bu yönde yazılı bir talep oluşması halinde
b.) LinkTera’nın mülkiyet haklarını korumak ve savunmak amacıyla
c.) Kullanım şartlarında kabul ettiğiniz kurallar çerçevesinde

kişisel bilgilerinizi 3. kişilerle paylaşabilecektir.

Kişisel bilgilere, sadece LinkTera’nın yetkili personeli ve Kişisel bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan üçüncü kişi temsilcilerimiz erişebilirler. Linktera, Kişisel Bilgileri açıklamadan, Kişisel Bilgilerden elde edilebilecek istatistiksel verileri (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, v.b.), Web sitesini iyileştirmek ve genel olarak tüketicileri hakkında daha çok bilgi sahibi olmak amacıyla kullanabilecektir. Elde edilen bu tür istatistiksel veriler üzerindeki her türlü haklar Linktera’ya aittir.

LinkTera, web sitesindeki bağlantılar aracılığıyla ulaşacağınız üçüncü kişilere ait web sitelerinin gizlilik ilkeleri hakkında herhangi bir garanti vermez, bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, www.linktera.com.tr de dahil olmak üzere ziyaret ettiğiniz sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.